تهران - کیلومتر 6 جاده مخصوص کرج - جنب آمیکو

| شنبه, ۹ مرداد , ۱۴۰۰

48620 - 021

44523908 - 021

درباره ما

شرکت توسعه راههای پارس با بیش از ۳۲ سال سابقه اجرائی به عنوان بزرگترین پیمانکار تاریخ وزارت راه و ترابری جمهوری اسلامی ایران در ساخت راه، بزرگراه، آزادراه، تونل، پل و فرودگاه

شرکت توسعه راههای پارس با هدف فعالیت در صنعت احداث فعالیت خود را آغاز نموده است و در طی قریب به سه دهه طرح و اجرای پروژه های ملی و بین المللی در حوزۀ راهسازی ، ابنیه فنی، راه آهن و راه ضمن تأمین رضایت کارفرمایان و اشتهار به خوشنامی در کیفیت ساخت و انجام بموقع تعهدات ،موفق به کسب سطحی از توانمندی و تجربه گردیده است که اینک با در اختیار داشتن نیروهای متخصص و ماهر و صدها دستگاه ماشین آلات سنگین و نیمه سنگین، بعنوان یکی از سرمایه های ملیِ میهن عزیز اسلامی در زمینه آبادانی و کارآفرینی شناخته میشود .

پایبندی به اخلاق حرفه ای ، استقرار واحدهای کنترل کیفیت ، مدیریت پروژه (PMBOK)، کنترل پروژه و ایمنی(HSE) ، این شرکت را مفتخر به دریافت گواهینامه های مختلف ازجمله بالاترین صلاحیت در رشته های حمل و نقل از معاونت محترم برنامه ریزی و نظارت راهبردی ریاست جمهوری و مدیریت کیفیت بر پایه استانداردهای بین المللی از مراجع معتبر نموده است و این شرکت با احساس مسئولیت دو چندان در برابر اعتماد بذل شده و اعتقاد به نیاز کشور و منطقه به توسعه پایدار، برنامه ریزی استراتژیک بلندمدت خود را در قالب استمرار و گسترش فعالیت در عرصه سازندگی داخلی و بین المللی با رویکرد ارتقاء خویش در حوزۀ راه پایه گذاری نموده است.

شرکت توسعه راههای پارس با بیش از ۳۰ سال سابقه اجرائی به عنوان بزرگترین پیمانکار تاریخ وزارت راه و ترابری جمهوری اسلامی ایران در ساخت راه، بزرگراه، آزادراه، تونل، پل و فرودگاه در داخل و خارج از ایران به عنوان یک شرکت بینالمللی قابل اعتماد برای کارفرمایان داخلی و خارجی در انواع قراردادهای سرمایهگذاری و ساخت شناخته میشود.

شرکت توسعه راههای پارس قابلیت بکارگیری تجهیزات و ماشین آلات مدرن را برای اجرای انواع پروژه ها در داخل و خارج از کشور را دارا میباشد. سابقه اجرای بیش از ۴۰۰۰ کیلومتر راه اصلی و فرعی، ۶۰۰ کیلومتر آزادراه، بیش از ۳۰ کیلومتر تونل، ۴۰۰ پل بزرگ و ۳۷۰۰ آبرو با دهانه های متفاوت، بیش از ۴۰۰ کیلومتر راه آهن و ساخت بیش از ۱۰ فرودگاه، توسعه راههای پارس را به آن درجه از تجربه و پتانسیل اجرائی رسانیده است که به عنوان یکی از شرکتهای معتبر راهسازی در منطقه خاورمیانه آمادگی خود را جهت اجرای پیچیده ترین پروژه های عمرانی اعلام دارد.

در داخل و خارج از ایران به عنوان یک شرکت بینالمللی قابل اعتماد برای کارفرمایان داخلی و خارجی در انواع قراردادهای سرمایهگذاری و ساخت شناخته میشود.

شرکت توسعه راههای پارس قابلیت بکارگیری تجهیزات و ماشینآلات مدرن را برای اجرای انواع پروژه ها در داخل و خارج از کشور را دارا میباشد. سابقه اجرای بیش از ۴۰۰۰ کیلومتر راه اصلی و فرعی، ۵۰۰ کیلومتر آزادراه، بیش از ۲۰ کیلومتر تونل، ۴۰۰ پل بزرگ و ۳۷۰۰ آبرو با دهانه های متفاوت، بیش از ۴۰۰ کیلومتر راه آهن و ساخت بیش از ۱۰ فرودگاه، توسعه راههای ایران را به آن درجه از تجربه و پتانسیل اجرائی رسانیده است که به عنوان یکی از شرکتهای معتبر راهسازی در منطقه خاورمیانه آمادگی خود را جهت اجرای پیچیدهترین پروژه های عمرانی اعلام دارد.

بهره گیری از بیش از ۱۰۰۰ نفر پرسنل متخصص و باتجربه ، توسعه راههای ایران را به عنوان سازمانی قابل رقابت با کلیه شرکت های بینالمللی عمرانی در منطقه ساخته است.